PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o ocelové dveře a zárubně. Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm. Výplň dveřního křídla tvoří izolační ohnivzdorné desky. Zámek a závěsy jsou zesíleny ocelovými výztuhami.

Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů. Protipožární dveře je možné objednat i s proskleným výřezem. Přesné rozměry proskleného pole a jeho umístění závisí na rozměrech dveřního křídla a stupně požadované protipožární odolnosti. Všechny protipožární uzávěry jsou zkoušeny v akreditovaných zkušebnách a mají potřebné certifikáty a atesty. Bližší technické informace vám rádi zašleme na požádání.

Napište nám

Potřebujete více informací? Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Široký výběr

Co vše nabízíme

Protipožární uzávěry jsme schopni vyrobit i v nestandardních rozměrech a provedeních. Dveře dodáváme i ze žárově pozinkovaného ocelového plechu síly 1 mm. Na všechny dveřní křídla jsme schopní namontovat příslušenství.

Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zákazníka s našimi pracovníky. Zvolený druh příslušenství musí mít protipožární atesty. Protipožární uzávěry se dodávají standardně bez zárubně. Dveře dodáváme bez kování, prosklené dveře dodáváme beze skla, pouze se zasklívacími lištami.

Na výběr máte z těchto

Příslušenství

  • Elektrické zámky
  • Samozavírače
  • Řadiče křídel
  • Bezpečnostní kování
  • Panikové kování
  • EPS systémy